3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Stege. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Stege er en villa på Hjelmvej 24 netop kommet til salg. Denne ejendom tilbyder 114 kvadratmeter boligareal fordelt på 4 værelser. Med en grundstørrelse på 1011 kvadratmeter er der rigeligt med udendørs plads. Villaen er prissat til 3.950.000 kr.
En anden ny boligmulighed i området er fritidshuset på Kværken 36 i Råbylille. Denne ejendom tilbyder en mere kompakt størrelse med 72 kvadratmeter fordelt på 3 rum. Bygget på en grund af 845 kvadratmeter, sælges fritidshuset for 1.795.000 kr.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.