2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Stege. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Stege er to nye boliger kommet på markedet, herunder villaen på Kostervænget 14 Koster. Denne rummelige villa tilbyder et indvendigt areal på 228 kvadratmeter, fordelt på 7 rum. Med en grundstørrelse på 2524 kvadratmeter, er der masser af udendørs plads til rådighed.
Boligens beliggenhed og rummelighed afspejles i udbudsprisen på 3.485.000 DKK, hvilket gør det til en attraktiv mulighed for familier, der har brug for mere plads. Med sin store have og adskillige rum kan denne villa opfylde mange familiers ønsker til drømmeboligen.
En anden boligmæssig mulighed i Stege er fritidshuset beliggende på Kæden 12 Råbylille. Til en pris på 1.595.000 DKK får man et kompakt men charmerende fritidshus på 60 kvadratmeter med 5 rum.
Fritidshuset står på en grund på 1413 kvadratmeter, hvor man kan nyde den omkringliggende natur og fredelige omgivelser. Dette hjem tilbyder en perfekt lejlighed for dem, der søger en mindre og hyggelig bolig i naturskønne omgivelser.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.